Vybavení

Kamery


Canon XF 605

Profesionální kamera od firmy Canon, UltraHD rozlišení, 12G SDI výstup


Blackmagic Studio Camera 4K Pro

Blackmagic Studio Camera 4K Pro je kamera určená pro produkci programu v Ultra HD formátu.


Blackmagic Studio Camera 4K

Blackmagic Studio Camera 4K je kamera určená pro produkci programu v Ultra HD formátu.


Blackmagic Micro Studio Camera 4K

Kamera BMD Micro Studio 4K je neuvěřitelně malá kamera s rozlišením Ultra HD, kterou lze použít ve formátech HD a Ultra HD. Kameru můžeme umístit například na stage a dálkově ovládat z režijního místa.


Blackmagic Pocket Cinema Camera 6K Pro

Nová generace ruční digitální filmové kamery se Super 35 HDR senzorem s přímým nahráváním na USB-C disky. Kameru lze zcela ovládat z ATEM Mini. Kamera s integrovanými ND filtry.


Blackmagic Pocket Cinema Camera 6K

Nová generace ruční digitální filmové kamery se Super 35 HDR senzorem s přímým nahráváním na USB-C disky. Kameru lze zcela ovládat z ATEM Mini.


Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K

Nová generace ruční digitální filmové kamery s plným 4/3 senzorem s přímým nahráváním na USB-C disky. Kameru lze zcela ovládat z ATEM Mini.


Blackmagic Pocket Cinema Camera

Kapesní digitální filmová kamera s profesionálními funkcemi. Rozměrný senzor velikosti Super 16 s HD rozlišením 1080, široký dynamický rozsah 13 clonových čísel, záznam na SD karty ve formátech Apple ProRes nebo v bezeztrátově komprimovaném CinemaDNG RAW.


Canon EOS 5D Mark IV

Výkon neuvěřitelného snímače fotoaparátu EOS 5D Mark IV doplní detaily a mimořádnou vytříbenost do každé scény. S možnostmi záznamu ve vysokém rozlišení 4K a také v rozlišení Full HD.


Canon EOS R

Průkopnický plnoformátový bezzrcadlový fotoaparát, který nastavuje nové standardy. 


Canon XA10 Full HD

XA10 ukrývá ve svém ultrakompaktním těle profesionální technologii společnosti Canon. Pokročilé funkce a všestrannost videokamery zajišťuje vynikající obraz a zvuk.

Vybavení přenosového vozu


Kamery


Blackmagic StudioCamera 4K

Blackmagic Micro Studio Camera 4K

Blackmagic Pocket Cinema Camera6K Pro

Blackmagic Pocket Cinema Camera6K

Blackmagic Pocket Cinema Camera4K

Blackmagic Pocket Cinema Camera

Canon EOS 5D Mark IV

Canon EOS R

Canon XA10 Full HD

ATEM Režie


Ultra HD režie ATEM Television Studio Pro 4K (novinka roku 2018) s integrovaným ovládacím pultem nabízí 8 nezávislých 12G-SDI vstupů, integrované funkce pro zvukovou mixáž založené na technologiích značky Fairlight, klíčovací algoritmy ATEM Advanced Chroma Keyer, dva přehrávače médií, DVE efekty a další

ATEM Mini Extreme Pro ISO

ATEM Mini Pro ISO

ATEM Mini Pro

ATEM Mini

Zvuk


Integrované funkce pro zvukovou mixáž založené na technologiích značky Fairlight. 

Požíváme bezdrátové mikroporty Sennheiser, mikrofony RØDE a AKG.

Mixážní pult Behringer X32 RACK

Reproduktory RCF ART 715 MkIV

 

Možnost připojit signál z vašeho mixážního pultu přímo do studia.


Live Streaming


Pro streamování používáme LiveShell X od japonské společnosti Cerevo. Naše zařízení podporuje kodeky H.265 a H.264, enkódování videa až do formátu 1080p60, záznam v reálném čase na MicroSD kartu a multi-casting až do tří streamů současně! 

Objektivy


M.Zuiko  ED 40-150 mm 1:2.8 PRO

M.Zuiko  ED 12-40 mm 1:2.8 PRO

M.Zuiko ED 7-14 mm 1:2.8 PRO

M.Zuiko Digital 25 mm

M.Zuiko Digital 75 mm

M.Zuiko Digital 17 mm 1:2.8

M. ZUIKO DIGITAL EZ 12-50mm

Canon EF 24-70/4 L IS USM

Canon EF 24mm f/1.4L II USM

Canon EF-S 17-55mm f/2.8 IS USM

Canon EF 50mm f / 1,2L USM

Canon EF 50mm f/1.8 II

Canon EF 16-35mm f/2.8L II USM

Canon EF 70-200mm f/2,8 L II IS USM

Obrazovky


Pro menší akce je přenosový vůz vybaven TV obrazovkami Panasonic 49" a 55" pro online sledování programu ze studia. Program lze také promítat pomocí Full HD projektoru.

Obrazový výstup lze přenášet bezdrátově až do vzdálenosti 180 m.

TV WALL 

Obrazovka složená ze č TV 65",

celkový obraz má pak velikost :

2,9m x 1,8m

Režie - studio

ATEM Television Studio Pro 4K

Ultra HD režie ATEM Television Studio Pro 4K (novinka roku 2018) s integrovaným ovládacím pultem nabízí 8 nezávislých 12G-SDI vstupů, integrované funkce pro zvukovou mixáž založené na technologiích značky Fairlight, klíčovací algoritmy ATEM Advanced Chroma Keyer, funkci multiview, program výstupy, symetrické analogové audio vstupy, komunikační funkce, dva přehrávače médií, DVE efekty a další funkce.


ATEM Mini/ Mini Pro / Mini Pro ISO

ATEM Mini Pro se rychle nastavuje a snadno se používá. Zahrnuje 4 HDMI vstupy, výstup USB webkamery, výstup HDMI, zvukový mixér Fairlight s ekvalizérem a dynamikou, DVE pro obraz v obraze, přechodové efekty, chroma klíčování na zelené obrazovce, zásobník 20 statických médií pro klíčování a softwarové řízení ATEM. ATEM Mini Pro umožňuje přímé nahrávání na USB flash disky v H.264 a přímé streamování přes Ethernet na YouTube Live a další. K dispozici je také multiview 4 kamer, médii, náhledem a programem a stavem záznamu, streamování a zvuku.


ATEM Mini EXTREME  ISO

ATEM Mini Extreme Pro ISO se rychle nastavuje a snadno se používá. Zahrnuje 8 HDMI vstupy, výstup USB webkamery, 2 x výstup HDMI, zvukový mixér Fairlight s ekvalizérem a dynamikou, DVE pro obraz v obraze, přechodové efekty, chroma klíčování na zelené obrazovce, zásobník 20 statických médií pro klíčování a softwarové řízení ATEM. ATEM Mini Pro ISO umožňuje přímé nahrávání na USB flash disky v H.264 a přímé streamování přes Ethernet na YouTube Live a další. K dispozici je také multiview 8 kamer, médii, náhledem a programem a stavem záznamu, streamování a zvuku.


HyperDeck Studio 12G

Profesionální videorekordér se záznamem na SSD disky (podpora SD, HD a Ultra HD formátů až do rozlišení 2160p60).


Blackmagic SmartView 4K

SmartView 4K profesionální Ultra HD monitor se vstupy 12G-SDI (kompatibilní se všemi SD, HD a Ultra HD standardy až do 2160p60). 


Kabeláž

Kamery od firmy Blackmagic design můžeme připojit pomocí SDI kabeláže do vzdáleností 30 m od studia. Pokud je potřeba delších vzdáleností, tak máme vlastní optické kabely včetně veškerých převodníků ( vše v technologii 12G - Ultra HD až do 2160p60 ). Optické kabely máme v délkách 1x 50m, 1x 100m a 2x 200m. 

Bezdrátový přenos

Tam, kde nemůžeme připojit kamery pomocí kabelu využíváme bezdrátový přenos `FHD obrazu. V našem studiu využíváme na kratší vzdálenosti technologii IDX CW1 a pro větší vzdálenosti technologii Hollyland Cosmo 600 a Hollyland Cosmo 1200.