Novinky

Živá osobnost živě - první díl již v archivu

První díl našeho pořadu Živá osobnost živě byl odvysílán 6. 10. 2020 ze zlínské Tescomy. Představili jsme vám Renatu Zezulkovou, www.marmelLady.cz. Archív najdete na odkazu https://youtu.be/62OH2pI9c5k

Aktualizace Studia Mini Pro

Provedli jsme upgrade našeho malého Studia Mini Pro na verzi ISO. To nám umožňuje dělat velmi rychlou post produkční úpravu záznamu provedenou během přenosu. Můžeme velmi rychle provést úpravu střihu, změnit zvukové stopy nebo případně dát zákazníkovi celý záznam v UHD kvalitě.

TV WALL

Nově nabízíme k pronájmů TV WALL. Tato obrazovka o rozměrech 290 cm x 175 cm je určena pro akce ve vnitřních prostorech. Obrazovku lze použít v celku, nebo v oddělených částech o velikosti 145 cm x 175 cm. Možno objednat i po jednotlivých obrazovkách se stojany na kolečkách.

Projekt "Živá osobnost živě"

V říjnu 2020 budeme zahajovat vysílání našeho nového projektu. V tomto projektu je naším záměrem představovat zajímavé osobnosti, které se stali známými mimo region kde působí. První osobností, kterou představíme je Renata Zezulková, www.marmellady.cz. Renata vyhrála prestižní ceny na mistrovství světa v Londýně.

2020 - Nízkonákladové produkce

Pro zákazníky, kteří mají zájem o profesionální řešení v "nízkonákladové" cenové hladině jsme vybudovali menší studio. Neznamená to však, že bychom za nižší cenu schovali nižší kvalitu. Základem Studia Mini Pro je Blackmagic Design ATEM Mini Pro ISO ve spojení s profesionálními kamerami Blackmagic Design Pocket 6K a 4K. Díky tomuto řešení můžeme zákazníkům nabídnout 100% kontrolu na obrazem (kamery ovládané přímo ze střihacího pultu). Jediným omezením jsou vzdálenosti kamer od střižny.

Studio4Event

2019 - Zvučení malých akcí

Novinkou, kterou vám můžeme nabídnout samostatně nebo jako součást přenosu je zvučení menších eventů. Máme pro vaši akci připravený digitální mixážní pult Behringer X32 Rack, aktivní full range reproboxy RCF ART 715-A MK IV, bezdrátové mikrofony AKG, Sennheiser. Kabeláž od firmy Canare osazenou konektory Neutrik.

K pořízení této techniky nás přiměly zkušenosti ze sportovních přenosů. Zjistili jsme, že není možné se spoléhat  na techniku pořadatelů. 

Studio4Event